Популарни фудбалер Србије неизвјестан за трећи меч

28.11.2022. 18:25
1
ИЗВОР: srpskainfo.com

Сергеј Милинковић Савић је био један од бољих фудбалера Србије у мечу против Камеруна који је завршен 3:3.

Још на утакмици са Бразилом, популарни Сергеј Милинковић Савићје добио ударац од Каземира, а без обзира на болове успио је да заврши утакмицу. Ипак, послије меча је било говора о томе да би фудбалер "Лација" могао пропустити меч са Камеруном.

Ипак, стиснуо је зубе Сергеј и одлично одиграо против афричке селекције, посебно у првом полувремену. Успио је у надокнади првог полувремена да својим голом са дистанце потпуно преокрене резултат и донесе Србији предност пред паузу.

Ипак, у 78. минуту је морао да напусти игру због болова, а на терен је умјесто њега ушао Марко Грујић, гдје је Србија добрано изгубила на креативности.

Након утакмице, објављена је слика његовог зглоба, који је јасно оштећен. Осим што је надувен као балон, види се и велики ожиљак који је вјероватно резултат дуела са неким од фудбалера Камеруна.