Породица Терзић стамбено збринута

13.03.2024. 14:49
1
ИЗВОР: katera.news

Породица Терзић из Мокрог, чија су два члана смртно страдала у трагичном пожару који је захватио њихову кућу, данас ЈЕ стамбено збринута.

Начелник општине Пале Бошко Југовић рекао је Срни да је трајно ријешено збрињавање ове породице.

Југовић је захвалио у име породице Терзић свим инститицијама - општинским и републичким, Српској православној цркви, појединцима Сарајевско-романијске регије, окружења, невладиним организацијама те српској дијаспори који су допринијели да се успјешно реализује хумана акција за прикупљање средстава за стамбено збрињавање ове породице.

У кући породице Терзић, у насељу Карађорђево у Мокром код Пала, 15. јануара букнуо је пожар и тада су смртно страдале тридесетрогодишња мајка и њена осмогодишња кћерка.

Изгорјели су приземље и спрат куће.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Стојан 13.03.2024. 17:23
    Срамота Југовићу да се морало чекати на хуманитарну помоћ. Колико вас је лопова и на Палама, колико сте народних пара покрали ж, можете зграду поклинити људима у невољи а не један стан.
Повезане вијести
Почела реконструкција eлектроенергетске мреже у Jахоринскoм потоку Почела реконструкција eлектроенергетске мреже у Jахоринскoм потоку
Радно вријеме за републичке празнике у општини Пале Радно вријеме за републичке празнике у општини Пале
На Филозофском факултету одржана панел-дискусија о статусу књижевности за дјецу и младе На Филозофском факултету одржана панел-дискусија о статусу књижевности за дјецу и младе
Најчитаније
  • Сјећање на мајора Вука Чвору: Десет година од смрти
    3h 11m
    13
  • Годишњица НАТО бомбардовања Сурдулице - погинуло 20 цивила, од тога 12 дјеце
    12h 5m
    0
  • Радно вријеме за републичке празнике у општини Пале
    10h 38m
    0
  • Сахрањен Љубиша Љуба Ковачевић
    5h 44m
    0
  • Ђајић напустио СНСД-е
    9h 39m
    0