Porodica Terzić stambeno zbrinuta

13.03.2024. 14:49
1
IZVOR: katera.news

Porodica Terzić iz Mokrog, čija su dva člana smrtno stradala u tragičnom požaru koji je zahvatio njihovu kuću, danas JE stambeno zbrinuta.

Načelnik opštine Pale Boško Jugović rekao je Srni da je trajno riješeno zbrinjavanje ove porodice.

Jugović je zahvalio u ime porodice Terzić svim institicijama - opštinskim i republičkim, Srpskoj pravoslavnoj crkvi, pojedincima Sarajevsko-romanijske regije, okruženja, nevladinim organizacijama te srpskoj dijaspori koji su doprinijeli da se uspješno realizuje humana akcija za prikupljanje sredstava za stambeno zbrinjavanje ove porodice.

U kući porodice Terzić, u naselju Karađorđevo u Mokrom kod Pala, 15. januara buknuo je požar i tada su smrtno stradale tridesetrogodišnja majka i njena osmogodišnja kćerka.

Izgorjeli su prizemlje i sprat kuće.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Stojan 13.03.2024. 17:23
    Sramota Jugoviću da se moralo čekati na humanitarnu pomoć. Koliko vas je lopova i na Palama, koliko ste narodnih para pokrali ž, možete zgradu pokliniti ljudima u nevolji a ne jedan stan.
Povezane vijesti
Dva lica lišena slobode zbog počinjenih više krivičnih djela Dva lica lišena slobode zbog počinjenih više krivičnih djela
Karan: Smrt Aleksandra Tomića nastupila mehaničkim putem i bila ubilačkog porijekla Karan: Smrt Aleksandra Tomića nastupila mehaničkim putem i bila ubilačkog porijekla
Marija Šekarić iz Pala upornošću do fudbalskog sna Marija Šekarić iz Pala upornošću do fudbalskog sna
Najčitanije
  • Saša i Ljena, muž i žena koji su ugradili živote u temelje Republike Srpske
    2h 43m
    6
  • Dva lica lišena slobode zbog počinjenih više krivičnih djela
    6h 5m
    0
  • Na današnji dan rođen Sava Šumanović - slikao bolje i od Sezana
    11h 53m
    0
  • Karan: Smrt Aleksandra Tomića nastupila mehaničkim putem i bila ubilačkog porijekla
    6h 44m
    0
  • Povećana naknada za topli obrok u Srpskoj
    6h 26m
    1