Поскупљује гориво на пумпама у Српској

28.11.2024. 11:51
0
ИЗВОР: glassrpske.com

На бензинским пумпама у Републици Српској идућих дана може се очекивати благо поскупљење горива, рекао је „Гласу“ предсједавајући Групације за промет нафтом и нафтним дериватима при Привредној комори Српске Ђорђе Савић.

Навео је да ће литар дизела и бензина поскупјети у просјеку за два до три фенинга.

- Реално је да ће цијенe ићи благо горе, а на бензинским пумпама у Бањалуци тренутно литар дизела кошта од 2,39 до 2,43 марке – рекао је Савић и додао да возачи за литар бензина издвајају око 2,40 марака.

Коментари 0
Повезане вијести
Најстарија млада у Српској имала 77, а младожења 87 година Најстарија млада у Српској имала 77, а младожења 87 година
Бејби бум - Српска богатија за 42 бебе Бејби бум - Српска богатија за 42 бебе
Порастао број абортуса у Српској: Ране трудноће аларм за цијело друштво Порастао број абортуса у Српској: Ране трудноће аларм за цијело друштво
Најчитаније
  • Преки суд Саве Ковачевића
    1h 56m
    30
  • Марија Карађорђевић, српска краљица која заслужује поштовање равно светици
    4h 8m
    9
  • Обиљежавање 34 године од формирања Илиџанског одреда Специјалне бригаде полиције
    13h 43m
    0
  • Око 150 учесника на вожњи "Романија зове шест"
    12h 9m
    0
  • Обиљежене 34 године Илиџанског одреда Специјалне бригаде МУП-а
    8h 53m
    0