Потписан Уговор о извођењу радова на изградњи фекалне канализације у Касиндолу

13.10.2022. 11:27
1
ИЗВОР: katera.news

У Општини Источна Илиџа данас је потписан Уговор о извођењу радова на изградњи фекалне канализације у Улици Бојовића у насељу Касиндо у дужини од 340 метара.

Слика

- Изградњом фекалне канализације створиће се предуслов за извођење радова асфалтирања у овој улици – саопштили су из ове општине.

Инвеститор радова вриједних 106.471,99 КМ је Општина Источна Илиџа, а извођач радова фирма „Радис“ д.о.о. Источно Сарајево.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    goodshepherd 13.10.2022. 12:45
    Da li to znači da će se sve političke opcije slijevati u isti depo..
Повезане вијести
Обиљежено 169 година Храма Светог великомученика Прокопија у Високом Обиљежено 169 година Храма Светог великомученика Прокопија у Високом
Божовић: На младима је да чувају истину и граде бољу Републику Српску Божовић: На младима је да чувају истину и граде бољу Републику Српску
Божовић: Јавност заслужује потпуне и јасне одговоре о томе шта се догодило на Палама Божовић: Јавност заслужује потпуне и јасне одговоре о томе шта се догодило на Палама
Најчитаније
  • Свирепо убиство српског дјечака Слободана Стојановића
    18h 44m
    18
  • На данашњи дан рођен композитор "Марша на Дрину" Станислав Бинички
    10h 36m
    6
  • Пале: У четвртак хуманитарна свирка за Марка Павловића
    17h 44m
    4
  • Поново доступни ЕМНГ прегледи у Болници „Србија“
    16h 14m
    4
  • Како изгледају "обнове" саобраћајница у источној Српској
    16h 22m
    4