Potpisan Ugovor o izvođenju radova na izgradnji fekalne kanalizacije u Kasindolu

13.10.2022. 11:27
1
IZVOR: katera.news

U Opštini Istočna Ilidža danas je potpisan Ugovor o izvođenju radova na izgradnji fekalne kanalizacije u Ulici Bojovića u naselju Kasindo u dužini od 340 metara.

Slika

- Izgradnjom fekalne kanalizacije stvoriće se preduslov za izvođenje radova asfaltiranja u ovoj ulici – saopštili su iz ove opštine.

Investitor radova vrijednih 106.471,99 KM je Opština Istočna Ilidža, a izvođač radova firma „Radis“ d.o.o. Istočno Sarajevo.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    goodshepherd 13.10.2022. 12:45
    Da li to znači da će se sve političke opcije slijevati u isti depo..
Povezane vijesti
Božović: Republika Srpska je sveta i njen značaj ne smije biti doveden u pitanje Božović: Republika Srpska je sveta i njen značaj ne smije biti doveden u pitanje
Božović dočekao badnjak ispred zgrade Opštine Istočna Ilidža (FOTO) Božović dočekao badnjak ispred zgrade Opštine Istočna Ilidža (FOTO)
Božović: U narednoj godini u fokusu razvoj infrastrukture Božović: U narednoj godini u fokusu razvoj infrastrukture
Najčitanije
  • Najzaslužnija za današnji praznik
    15h 38m
    20
  • Otadžbino naša ponosna, srećan ti rođendan!
    16h 47m
    49
  • Sjećanje na Jeni Ligtenberg, holandsku apotekarku ratne bolnice na Koranu
    15h 42m
    5
  • Oprosti republiko moja
    15h 23m
    33
  • Božić u Kasindolskoj ulici
    7h 49m
    0