Повријеђена два лица из Милића приликом слијетања возила са пута

17.01.2025. 10:04
0
ИЗВОР: srna.rs

Два лица из Милића која су били сапутници повријеђена су приликом слијетања возила са магистралног пута у Каракају код Зворника, којим је управљао пијани возач, саопштено је данас из зворничке Полицијске управе.

Повријеђена су лица А. А. и М. А, а аутомобилом "голф" је управљао Ф. М. из Кладња, код којег је утврђено 1,57 промила.

Повријеђени су послије указане помоћи у зворничкој Болници превезени на лијечење на Универзитетски клинички центар у Тузли.

Саобраћајна незгода догодила се синоћ око 20.45 часова.

Полиција је обавила увиђај, а обавијештен је и дежурни тужилац Окружној јавног тужилаштва у Бијељини.

Коментари 0
Повезане вијести
Милићи: Позив за статирање у филму "Линија" Милићи: Позив за статирање у филму "Линија"
Нађа Сушић, прва Милићанка у дресу "Војводине 021" Нађа Сушић, прва Милићанка у дресу "Војводине 021"
Нормализован саобраћај на путу Власеница-Милићи Нормализован саобраћај на путу Власеница-Милићи
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    17h 8m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    15h 19m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    7h 46m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    18h 51m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    20h 5m
    0