Повријеђена два лица из Милића приликом слијетања возила са пута

17.01.2025. 10:04
0
ИЗВОР: srna.rs

Два лица из Милића која су били сапутници повријеђена су приликом слијетања возила са магистралног пута у Каракају код Зворника, којим је управљао пијани возач, саопштено је данас из зворничке Полицијске управе.

Повријеђена су лица А. А. и М. А, а аутомобилом "голф" је управљао Ф. М. из Кладња, код којег је утврђено 1,57 промила.

Повријеђени су послије указане помоћи у зворничкој Болници превезени на лијечење на Универзитетски клинички центар у Тузли.

Саобраћајна незгода догодила се синоћ око 20.45 часова.

Полиција је обавила увиђај, а обавијештен је и дежурни тужилац Окружној јавног тужилаштва у Бијељини.

Коментари 0
Повезане вијести
Милићи: Позив за статирање у филму "Линија" Милићи: Позив за статирање у филму "Линија"
Нађа Сушић, прва Милићанка у дресу "Војводине 021" Нађа Сушић, прва Милићанка у дресу "Војводине 021"
Нормализован саобраћај на путу Власеница-Милићи Нормализован саобраћај на путу Власеница-Милићи
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    14h 7m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    8h 6m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    6h 12m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    15h 3m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 44m
    0