Познато када Ђоковић и Нарди излазе на терен

11.03.2024. 08:42
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Новак Ђоковић ће играти у вечерњем термину на Мастерсу у Индијан Велсу.

Њега у трећем колу очекује сусрет са Италијаном Луком Нардијем, 123. на свјетској листи.

Организатори су одредили да тај меч буде четврти у програму и неће кренути прије 18 часова по локалном времену у понедјељак, што значи да ће Ђоковић на терен изаћи око 2.00 у уторак по средњеевропском времену.

Прије њега на централном стадиону одиграће се три меча.

Програм отварају од 19 часова Лоренцо Мусети и Холгер Руне, а за њима слиједе Ема Радукану и Арина Сабаленка.

Прије њих, на терену ће бити Наоми Осака и Елизе Мертенс.

Коначно иза Ђоковићевог меча, програм се затвара сусретом Јелине Свитолине и Еме Наваро.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    4h 5m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    22h 26m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    4h 2m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    19h 44m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    22h 49m
    0