Позовите 1402 за помоћ малом Вукашину

12.12.2022. 17:35
0
ИЗВОР: katera.news

Вукашин Мићевић рођен је 13. 7. 2020. године у Пријепољу. На самом порођају дошло је до компликација због чега је Вукашин остао без кисеоника.

То је проузроковало проблеме, а због видног кашњења у развоју, родитељи Вукашина шаљу у Београд на детаљно испитивање. Са годину дана Вукашин добија коначну дијагнозу - мутација ТСЕН 54 гена која је условила понтоцеребралну хиполазију мозга типа 2А.

Ради се о врло ријеткој урођеној болести коју има свега 300 људи у свијету. Као посљедица тога Вукашин има микроцефалију, епилепсију, појачан мишићни тонус и тежак застој у психомоторном развоју.

Родитељи су у досадашњој борби за Вукашиново лијечење исцрпјели своја средства и сада им је потребна помоћ свих нас.

Вукашину су потребна новчана средства за наставак лијечења у Турској и трансплатацију матичних ћелија.

Позивом на број 1402 донирате 1 КМ за Вукашиново лијечење.

Број је активан само за кориснике м:тел мреже и траје до краја мјесеца.

Вукашину можете помоћи и:

Уплатом на број жиро рачуна: 5620068137086149, на име Милета Мићевић (уплате из БиХ) 

Уплатом на девизни рачун: BA 395620068175234697 (уплате из иностранства)

SWIFT/BIC: RAZBBA22

Будимо хумани, помозимо Вукашину!

Коментари 0
Повезане вијести
Удружење грађана "Свети Пантелејмон" прикупља новац за помоћ за дјечака Марка Удружење грађана "Свети Пантелејмон" прикупља новац за помоћ за дјечака Марка
ПХУ „Свети Сава“: Подијељено 100 васкршњих пакета ПХУ „Свети Сава“: Подијељено 100 васкршњих пакета
Хуманост на дјелу: За дјецу Митрића прикупљено више од пола милиона КМ Хуманост на дјелу: За дјецу Митрића прикупљено више од пола милиона КМ
Најчитаније
  • Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана
    12h 24m
    4
  • Жељко Пржуљ – Владика (одломак)
    11h 16m
    0
  • Мотоциклиста са Пала тешко повријеђен у саобраћајној незгоди
    21h 3m
    0
  • Емануел Жофре има најбоље шансе да буде наредни високи представник у БиХ
    18h 24m
    1
  • Одржан Сајам Црвеног крста у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
    17h 35m
    0