Предсједништво данас о номиновању Трампа за Нобелову награду

25.08.2025. 09:02
1
ИЗВОР: Агенције

За данас је заказана редовна сједница Предсједништва, а на дневном реду требало би да се нађе иницијатива српског члана Предсједништва Жељке Цвијановић да овај колективни орган предсједника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа предложи за Нобелову награду за мир.

У образложењу, Цвијановићева је истакла да је током свог другог мандата предсједник Трамп својим дипломатским ангажманом и личним ауторитетом остварио резултате који су оставили значајан траг у међународним односима и значајно допринијели стабилизацији бројних свјетских криза.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Narod 25.08.2025. 09:27
    hahaha dobro im zavukla
Повезане вијести
Трамп предложио Роналда Џонсона за амбасадора у БиХ Трамп предложио Роналда Џонсона за амбасадора у БиХ
Трамп сазвао састанак ради одлучивања о споразуму са Техераном Трамп сазвао састанак ради одлучивања о споразуму са Техераном
Трамп: Ирански мировни приједлог неприхватљив Трамп: Ирански мировни приједлог неприхватљив
Најчитаније
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Миланко Витомир
    23h 50m
    0
  • Божовић: Источна Илиџа није позвана на сједницу Владе Републике Српске на Палама
    22h 41m
    0
  • Шеранић: Лица са 100 одсто инвалидитета убудуће ће примати додатак до 800 КМ
    21h 56m
    0
  • Вечерас годишњи концерт ученика Средње музичке школе у Источној Илиџи
    4h 45m
    0
  • Машински факултет у Источном Сарајеву промовисао 19 дипломираних инжењера и мастера машинства (ФОТО)
    6h 23m
    0