Прекид електричне енергије у већем дијелу Источне Илиџе

19.03.2023. 09:19
0
ИЗВОР: katera.news

Из „Електродистрибуције“ Пале обавјештавају потрошаче у Источној Илиџи да ће због радова на 35 кВ воду далеководу Енергоинвест-Војковићи доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије.

Без електричне енергије биће потрошачи у периоду од 10.00 до 12.00 часова у насељима: Крупац, Војковићи, Грлица, Радуловац, Доњи Которац, Горњи Которац, Крешнице, Горње Младице, Брзањ, Седланице, Врело Касиндо, Стара Гора, Накло и МХЕ Крупац.

Коментари 0
Повезане вијести
Конкурс за додјелу стипендија Општине Источна Илиџа Конкурс за додјелу стипендија Општине Источна Илиџа
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Др Миодраг Лазић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Др Миодраг Лазић
Сутра долази до прекида електричне енергије на подручју општина Пале и Источни Стари Град Сутра долази до прекида електричне енергије на подручју општина Пале и Источни Стари Град
Најчитаније
  • Годишњица НАТО напада на избјегличко насеље "Мајино насеље"
    20h 15m
    1
  • Божовић: Неуставно поскупљење боравка у вртићу за дјецу из Источне Илиџе
    12h 32m
    0
  • Савановић Зорић: У избору занимања брига родитеља не смије прећи у контролу
    19h 29m
    1
  • Божовић: За капиталне пројекте преко 11 милиона КМ
    12h 40m
    0
  • На Горњој Лијесци откривена спомен-плоча херојима Рогатичке и Горажданске бригаде
    11h 39m
    0