Премијера документарног филма "Ако те се сјетим једном само" у Палама

26.05.2023. 15:00
0
ИЗВОР: katera.news

Православно хуманитарно удружење Свети Сава Пале у сарадњи са Културно-спортским центром Пале уприличиће пројекцију документарног филма "Ако те се сјетим једном само".

Поред премијере документарног филма, посјетиоци ће имати прилику да се упознају са детаљима пројекта "Задужбина за Косово и Метохију".

Премијери ће присуствовати и чланаови Србског сабрања Баштионик из Бање Луке, најавили су из Православног хуманитарно удружење Свети Сава“.

- Вјерујемо да ће ово бити и вече посебних емоција и вече које ће означити почетак једног пријатељства сатканог од заједничке жеље да овај свијет за све нас буде љепше мјесто. А има ли ишта љепше него кад се сличан, сличном обрадује – рекли су из овог удружења.

Филм који говори о Косову, српском народу и њиховим патњама биће приказан у понедјељак, 29. маја, Културном центру Пале у 19.00 часова. Улаз је слободан.

Коментари 0
Повезане вијести
Споменица "Жепа, јуни 1992. године" корак ка истини о мучкој засједи и убиству 45 српских војника Споменица "Жепа, јуни 1992. године" корак ка истини о мучкој засједи и убиству 45 српских ...
Вечерас у Палама јавна трибина о Споменици „Жепа, јуни 1992. Године“ Вечерас у Палама јавна трибина о Споменици „Жепа, јуни 1992. Године“
Од Пала до научног признања у Москви: Прича Анђеле Вуковић Од Пала до научног признања у Москви: Прича Анђеле Вуковић
Најчитаније
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    15h 35m
    0
  • НСК „Романија“ Пале изабрао ново руководство, Томислав Лопатић предсједник
    17h 36m
    0
  • „Препознао сам га само по комаду џемпера“ – свједочанство Крсте Долијановића о страдању браће Вујадина и Миладина
    19h 5m
    0
  • Божовић: Снага опозиције су људи
    8h 3m
    0
  • Блануша и Божовић сутра предају кандидатске листе Централној изборној комисији БиХ
    10h 15m
    0