Premijera dokumentarnog filma "Ako te se sjetim jednom samo" u Palama

26.05.2023. 15:00
0
IZVOR: katera.news

Pravoslavno humanitarno udruženje Sveti Sava Pale u saradnji sa Kulturno-sportskim centrom Pale upriličiće projekciju dokumentarnog filma "Ako te se sjetim jednom samo".

Pored premijere dokumentarnog filma, posjetioci će imati priliku da se upoznaju sa detaljima projekta "Zadužbina za Kosovo i Metohiju".

Premijeri će prisustvovati i članaovi Srbskog sabranja Baštionik iz Banje Luke, najavili su iz Pravoslavnog humanitarno udruženje Sveti Sava“.

- Vjerujemo da će ovo biti i veče posebnih emocija i veče koje će označiti početak jednog prijateljstva satkanog od zajedničke želje da ovaj svijet za sve nas bude ljepše mjesto. A ima li išta ljepše nego kad se sličan, sličnom obraduje – rekli su iz ovog udruženja.

Film koji govori o Kosovu, srpskom narodu i njihovim patnjama biće prikazan u ponedjeljak, 29. maja, Kulturnom centru Pale u 19.00 časova. Ulaz je slobodan.

Komentari 0
Povezane vijesti
Večeras otvaranje 14. izložbe ručnih radova u Palama Večeras otvaranje 14. izložbe ručnih radova u Palama
Druga Trka kroz Pale 5K 17. maja Druga Trka kroz Pale 5K 17. maja
Počeli pripremni radovi za izgradnju kružnog toka u Palama Počeli pripremni radovi za izgradnju kružnog toka u Palama
Najčitanije
  • Godišnjica NATO napada na izbjegličko naselje "Majino naselje"
    3h 16m
    1
  • Javna diskusija o vakcinaciji djece 25. aprila u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo
    18h 20m
    0
  • Sjajan uspeh Milice Ruduljić u Banjaluci
    21h 3m
    3
  • "Pomoz Bog" — više od pozdrava
    15h 21m
    1
  • Konkurs za dodjelu stipendija Opštine Istočna Ilidža
    23h 12m
    0