Преминуо српски ММА репрезентативац Стефан Савић

25.02.2024. 12:46
0
ИЗВОР: srna.rs/katera.news

Репрезентативац Србије и освајач бронзане медаље на свјетском првенству у ММА Стефан Савић трагично је преминуо јутрос у 23. години.

Ову информацију пренијела је телевизија "Арена спорт" и изразила саучешће породици и пријатељима.

- Арена фајт упућује искрено саучешће породици, пријатељима и свим људима који су волели Стефана. Заувек ће остати упамћен, не само као шампион, већ као неко ко је дотакао срца својом добротом и оставио неизбрисив траг - наводи "Арена спорт".

Крајем 2023. године Савић је дошао до највећег успјеха у каријери када је освојио бронзану медаљу на Свјетском шампионату у аматерском ММА, које се одржавало у Тирани.

Савић је своју медаљу освојио на такмичењу у новембру, а на путу до бронзе на Свјетском првенству савладао је ривале из Аустрије и Анголе, подсјећа "Срна".

Он је тренирао у "Еклектик фајтинг тиму" код тренера Борислава Ћосића.

Како пише "Српскаинфо", Савић је преминуо након што је затечен на углу Добрачине и Дунавске послије поноћи.

Савић је пронађен са убодним ранама, пребачен је хитно у болницу, али љекари нису успјели да се изборе за његов живот.

Прве информације о злочину на Дорћолу нису говориле да се ради о спортисти, међутим, из Ургентног центра је потврђено "Спорталу" да је један од преминулих младића управо ММА борац.

Коментари 0
Повезане вијести
Благојевић: На тренинге сам ишао ауто-стопом, борац сам постао због вршњачког насиља Благојевић: На тренинге сам ишао ауто-стопом, борац сам постао због вршњачког насиља
Снага воље доводи до успјеха - Рогатичанин ниже успјехе у ММА спорту Снага воље доводи до успјеха - Рогатичанин ниже успјехе у ММА спорту
Рогатичанин Милан Кадлец спреман да представља Републику Српску на ММА спектаклу Рогатичанин Милан Кадлец спреман да представља Републику Српску на ММА спектаклу
Најчитаније
  • Мистерија нестанка најбогатије Београђанке свих времена
    7h 55m
    4
  • У бици код Билеће војска под командом Влатка Вуковића поразила османлијску војску
    19h 5m
    11
  • Сутра помен генералу Младићу у Спомен-цркви Светог Великомученика Димитрија
    20h 25m
    1
  • Служен помен генералу Младићу у Цркви Светог свештеномученика Петра Дабробосанског у Војковићима
    19h 58m
    3
  • Прије 96 годинa рођен блаженопочивши патријарх Иринеј
    6h 25m
    4