Претражено осам километара, не одустајати од потраге

27.03.2024. 14:53
0
ИЗВОР: srna.rs

Оснивач Фондације "Пронађи ме" Игор Јурић изјавио је да је претражен круг од осам километара од мјеста нестанка дјевојчице Данке Илић у Бањској Пољани код Бора и да је грађанима забрањен прилаз том подручју, те поручио да је најважније да се потрага за двогодишњом дјевојчицом настави.

Јурић је за телевизију "Прва" рекао да је Министарство унутрашњих послова Србије постало транспарентније у вези са оваквим случајевима и да ће се укључивати са информацијама чим их буде.

Потрага за двогодишњом Данком Илић траје од јуче послије подне. На терену су полиција, ватрогасци-спасиоци, припадници Горске службе спасавања, припадници Жандармерије са псима трагачима, те ловци и бројни грађани.

У Србији је поводом нестанка ове дјевојчице први пут покренут систем "Пронађи ме", намијењен за хитно обавјештавање јавности у случају нестанка малољетног лица.

Коментари 0
Повезане вијести
Пронађена нестала дјевојчица из Новог Сада Пронађена нестала дјевојчица из Новог Сада
У Србији активиран систем „Пронађи ме“: Нестала петнаестогодишња дјевојчица У Србији активиран систем „Пронађи ме“: Нестала петнаестогодишња дјевојчица
Нестала двогодишња дjевојчица; Активиран систем "Пронађи ме" Нестала двогодишња дjевојчица; Активиран систем "Пронађи ме"
Најчитаније
  • Смртно страдало лице у саобраћајној несрећи у Рогатици
    13h 44m
    0
  • Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева
    15h 32m
    1
  • Годинама без ротације: Учитељи у школама Сарајевско-романијске регије траже праведнији распоред рада
    9h 54m
    0
  • Михољдан `72 на Илиџи
    13h 25m
    0
  • Писма читалаца: Повећана основица за војне инвалиднине, а кориснику стигло тек 2,28 КМ више
    14h 7m
    2