Пронађена нестала дјевојчица из Новог Сада

03.05.2026. 09:13
0
ИЗВОР: katera.news/srna.rs

Петнаестогодишња дјевојчица из Новог Сада, за којом је био активиран систем “Пронађи ме”, пронађена је синоћ, потврђено је из МУП-а Србије.

Како преноси Срна, дјевојичу су након интензивне потраге синоћ око 20.40 часова пронашли припадници Полицијске управе за град Београд.

Она је пронађена у друштву петнаестогодишњака чији је нестанак у Новом Саду, додали су из МУП-а.

Обоје су у добром општем стању и даљи рад је у току.

Нестанак двоје тинејџера пријављен је 29. априла.

Систем "Пронађи ме" активиран је у потрази за петнаестогодишњом девојчицом и након готово четири сата је затворен.

Коментари 0
Повезане вијести
Српски баскеташи освојили бронзу у Пољској Српски баскеташи освојили бронзу у Пољској
Баскеташи Србије у полуфиналу Свјетског првенства у Варшави Баскеташи Србије у полуфиналу Свјетског првенства у Варшави
Лажни љекари оштетили више људи за 25.000 евра Лажни љекари оштетили више људи за 25.000 евра
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    11h 3m
    1
  • Највећа казна за саобраћајну несрећу у Српској: Кујовић правоснажно осуђен!
    13h 20m
    7
  • Божовић: СДС је некада водио психијатар, а данас његови пацијенти
    13h 25m
    0
  • Полиција трага за два мушкарца због покушаја убиства на Врацама
    17h 37m
    0
  • Потврђена оптужница због разбојништва у Палама
    13h 50m
    0