Пријем за чланове карлинг репрезентације пред EYOF

19.01.2023. 15:03
0
ИЗВОР: srna.rs

Градска управа Источно Сарајево уприличила је данас пријем за чланове карлинг репрезентације БиХ пред предстојеће Зимске олимпијске игре младих /ЕЈОФ/, које ће бити одржане од 20. до 28. јануара у Италији, саопштено је из Града Источно Сарајево.

У саопштењу се наводи да ће младу карлинг репрезентацију БиХ у Италију водити тренер Владан Савић, а екипу чине такмичари карлинг клубова из Источног Сарајева - Ана Клепић из "Славије", Михајло Игњић и Марија Савић из "Пала", те Алекса Цинцар из "Олимпика" из Источног Старог Града.

Спортистима су срећу име Градске управе пожељели замјеник градоначелника Слободан Амовић, шеф Кабинета градоначелника Огњен Сладоје и замјеник начелника општине Источно Ново Сарајево Александар Костовић.

Данашњем пријему присуствовао је и један од оснивача и предсједник Карлинг савеза БиХ Миро Клепић, који је рекао да је идеја за оснивање клубова настала након ЕЈОФ-а 2019. године који је одржан у Источном Сарајеву и Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Турнир „Славија опен“ у суботу у Источном Новом Сарајеву Турнир „Славија опен“ у суботу у Источном Новом Сарајеву
Обиљежен Дан формирања Прве сарајевске механизоване бригаде (ФОТО) Обиљежен Дан формирања Прве сарајевске механизоване бригаде (ФОТО)
Пронађено беживотно тијело мушкарца Пронађено беживотно тијело мушкарца
Најчитаније
  • Пронађено беживотно тијело мушкарца
    11h 6m
    0
  • Паљанин ухапшен након што је пуцао из ватреног оружја
    10h 44m
    0
  • Полицајцима исплаћене плате, некима веће и за 800 КМ
    6h 25m
    8
  • Авиони НАТО-а убили пацијенте у болници "Др Драгиша Мишовић"
    12h 34m
    0
  • Шта урадити уколико вас уједе змија?
    6h 25m
    1