Prijem za članove karling reprezentacije pred EYOF

19.01.2023. 15:03
0
IZVOR: srna.rs

Gradska uprava Istočno Sarajevo upriličila je danas prijem za članove karling reprezentacije BiH pred predstojeće Zimske olimpijske igre mladih /EJOF/, koje će biti održane od 20. do 28. januara u Italiji, saopšteno je iz Grada Istočno Sarajevo.

U saopštenju se navodi da će mladu karling reprezentaciju BiH u Italiju voditi trener Vladan Savić, a ekipu čine takmičari karling klubova iz Istočnog Sarajeva - Ana Klepić iz "Slavije", Mihajlo Ignjić i Marija Savić iz "Pala", te Aleksa Cincar iz "Olimpika" iz Istočnog Starog Grada.

Sportistima su sreću ime Gradske uprave poželjeli zamjenik gradonačelnika Slobodan Amović, šef Kabineta gradonačelnika Ognjen Sladoje i zamjenik načelnika opštine Istočno Novo Sarajevo Aleksandar Kostović.

Današnjem prijemu prisustvovao je i jedan od osnivača i predsjednik Karling saveza BiH Miro Klepić, koji je rekao da je ideja za osnivanje klubova nastala nakon EJOF-a 2019. godine koji je održan u Istočnom Sarajevu i Sarajevu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ulična trka „Atletist 5K“ biće održana 5. septembra u Istočnom Sarajevu Ulična trka „Atletist 5K“ biće održana 5. septembra u Istočnom Sarajevu
Pri kraju oslikavanje Hrama Svetog Varnave na Vranješu Pri kraju oslikavanje Hrama Svetog Varnave na Vranješu
„Arena Motors“ u Istočnom Sarajevu zapošljava „Arena Motors“ u Istočnom Sarajevu zapošljava
Najčitanije
  • Priča o Crkvi Preobraženja Gospodnjeg: Sudbina je odredila da ovaj hram bude sagrađen u Sarajevu
    19h 4m
    1
  • Kako je nestao drevni srpski Dubrovnik
    6h 34m
    39
  • Lice teško povrijeđeno u saobraćajnoj nezgodi na magistralnom putu Podromanija – Rogatica
    17h 56m
    0
  • Vidović: Jednokratna pomoć penzionerima do kraja avgusta
    16h 9m
    3
  • Proslavljena slava Crkve Preobraženja Gospodnjeg u Pofalićima
    14h 3m
    0