Пронађен дјечак који је синоћ нестао у Земун Пољу

05.04.2025. 14:21
1
ИЗВОР: Телеграф.рс

Дјечак И. М. (12) који је нестао синоћ у Земун Пољу, пронађен је након вишечасовне потраге, саопштио је МУП.

Дјечака су пронашли полицијски службеници на територији Земун поља, без видљивих повреда, наводи се у саопштењу.

 Нестанак дјечака је синоћ пријавио полицији његов отац.

Дјечак је ученик 6. разреда основне школе.

- Пронађен је. Добро је - рекао је отац дјечака за Телеграф.рс.

Како је дједа несталог Илије рекао, ово није први пут да дјечак бјежи од куће.

- Бежао је од куће три-четири пута до сада, али смо га налазили - каже дјечаков дједа.

Иза школе су јутрос пронађени његов ранац, дуксерица и парче хљеба, открио је Илијин дједа.

- Људи су га видели да улази у пекару. Виђен је и у дворишту једне зграде, али чим га неко позове именом он крене да бежи - напомиње човјек.

У сарадњи са надлежним органима полиција наставља рад у вези са овим случајем.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    koks 05.04.2025. 16:39
    Ja dobio batine u kuci sjecam se kad je drug iz komsiluka pobjegao od kuce, a ne ja. A mislim da nisam ni jedini jer vise niko nikad nije 'pobjegao' u komsiluku. I de nemojte mi sad 'pricaj s njim' i ta sra*a.
Повезане вијести
Пронађен дјечак који је нестао у Земун пољу Пронађен дјечак који је нестао у Земун пољу
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    22h 29m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    16h 28m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 34m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    23h 25m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    12h 6m
    0