Пронађени засади индијске конопље у Источном Новом Сарајеву; два лица ухапшена

25.08.2023. 13:15
2
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицисјке управе Источно Сарајево, Одјељење за организовани криминалитет и дроге, поступајући по акцији „Плантажа 2023“, пронашли су два засада индијске конопље у Озренској улици у Источном Новом Сарајеву.

- Засади су пронађени у дворишту породичних кућа које користе лица Е.М. држављанин Републике Србије  и Р.В. из Источног Новог Сарајева и исти су лишени слободе – саопштили су из Полицијске управе Источно Сарајево, те додали да је пронађено укупно 20 стабљика индијске конопље различите висине.

Тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево је обавијештен, а у току је документовање предмета након чега ће против осумњичених тужилаштву бити достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу „Неовлаштена производња и промет опојних дрога“.

- Полицијски службеници Полицијске управе Источно Сарајево наставиће и у наредном периоду спроводити континуиране планске активности у циљу сузбијања и откривања свих облика противправих радњи које се односе на набављање, стављање у промет и конзумирање опојних дрога – наводи се у саопштењу ПУ Источно Сарајево.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Samojed 02.09.2023. 12:34
    Nadjeno kod begenišića samozvanog rok superstara sto se hvali da je koristio heroin, neki zaludu logoped, da jadni roditelji znaju ko im s djecom radi, sve go narkoman iz foče
  • Generic placeholder image
    DeSa 25.08.2023. 18:23
    Sprecavate razvoj privrede na Istoku Republike Srpske... Sprecavate protok roba i kapitala
Повезане вијести
Михајло Голуб најмлађа беба у Источном Новом Сарајеву (ФОТО) Михајло Голуб најмлађа беба у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
Вечерас Конференција беба у Источном Новом Сарајеву Вечерас Конференција беба у Источном Новом Сарајеву
Крађа на излетишту у Рогатици Крађа на излетишту у Рогатици
Најчитаније
  • ВиК Источно Сарајево: Апел за потрошаче
    10h 15m
    2
  • Рогатичанин Небојша Ерић од дрвета ствара што очима види
    8h 57m
    0
  • Угашена четири пожара, изгорио помоћни објекат у Балтићима у Сокоцу
    11h 51m
    0
  • Калиновачка олимпијада "Гвозно-Моба-Озон 2025"
    10h 51m
    0
  • Милан Кадлец поразио противника из Црне Горе
    12h 2m
    0