Пронађено 25 килограма марихуане

08.09.2019. 14:06
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Полиција у Србији пронашла је 25 килограма марихуане приликом прегледа возила на граничном прелазу Шид и ухапсила возача.

Возачу аутомобила "бмв" чији су иницијали И.К. /31/ одређено је задржавање до 48 часова, саопштило је Министарство унутрашњих послова Србије.

Њему је на терет стављено кривично дјело неовлаштена производња и стављање у промет опојних дрога. Он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду.

Акцију су спровели припадници МУП-а и Управе граничне полиције, у сарадњи са Управом царина Србије.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Пешић одредио коначан списак за Европско првенство Пешић одредио коначан списак за Европско првенство
Двогодишња дјевојчица пала са терасе Двогодишња дјевојчица пала са терасе
У Рудом почиње да се гради магистрални пут који ће повезати Републику Српску и Србију У Рудом почиње да се гради магистрални пут који ће повезати Републику Српску и Србију
Најчитаније
  • Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
    17h 12m
    4
  • Посна пица какву ћете памтити
    17h 19m
    0
  • Пале: Смотра четрдесетак олдтајмера привукла велику пажњу посјетилаца
    8h 29m
    1
  • У понедјељак представљање нове управе и састанак са хотелијерима
    7h 9m
    2
  • Сутра концерт Павлине Радовановић у Источној Илиџи
    9h 31m
    0