Првенство Југоисточне Европе у биатлону од 10. до 13. фебруара на Двориштима

24.01.2022. 19:15
0
ИЗВОР: Катера

Међународна биатлон унија (ИБУ) додијелила је Смучарском клубу „Романија“ из Пала техничку организацију Другог првенства југоисточне Европе, које ће бити одржано од 10. до 13. фебруара у ски центру Дворишта, општина Пале.

Тим поводом, сутра, 25. јануара 2022. године у Палама ће бити одржана сједница Организационог одбора Другог првенства југоисточне Европе у биатлону, којом ће предсједавати помоћник министра породице, омладине и спорта Републике Српске Марио Ђуран.

Генерални покровитељ првенства је Министарство породице, омладине и спорта Републике Српске. Генерални спонзор такмичења је „Viessmann Group“ из Њемачке.

Сједници ће присуствовати и представници града Источно Сарајево и општине Пале, као и представници Скијашког савеза БиХ и Смучарског савеза Републике Српске.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Усљед несугласица у саобраћају, возачу наниo тјелеснe повреде и оштетио аутомобил Пале: Усљед несугласица у саобраћају, возачу наниo тјелеснe повреде и оштетио аутомобил
Одржана међународна дјечија биатлон трка у Палама Одржана међународна дјечија биатлон трка у Палама
Пале: Тениски камп окупио 17 младих тенисера Пале: Тениски камп окупио 17 младих тенисера
Најчитаније
  • Прича о Цркви Преображења Господњег: Судбина је одредила да овај храм буде саграђен у Сарајеву
    16h 57m
    1
  • Пале: Усљед несугласица у саобраћају, возачу наниo тјелеснe повреде и оштетио аутомобил
    15h 19m
    3
  • Како је нестао древни српски Дубровник
    8h 27m
    32
  • Разматра се опција да Додик буде кандидат за предсједника Србије након Вучића?
    11h 13m
    10
  • Саша Зорановић - Квргуша која га је одвела међу топ 10 кувара свијета
    5h 6m
    0