Пуцњава у Гацку: Рањене двије особе

23.01.2025. 10:04
1
ИЗВОР: glassrpske.com

Двије особе повријеђене су у пуцњави која се догодила ноћас у Гацку.

Према незваничним информацијама, до сукоба је најприје дошло у једном локалу у граду. Након тога, двије особе су дошле испред куће једног од учесника сукоба, када је он запуцао на њих.

Два мушкарца су рањена и пребачени су у требињску Болницу. Портпарол требињске Болнице потврдила је да су двије особе из Гацка примљене у ову здравствену установу.

-Двије особе повријеђене у пуцњави у Гацку, те примљене у ЈЗУ Болница Требиње. М.Р. (40) смјештен је у шок собу, има повреду лијеве бутине, није животно угрожен. Друго лице иницијала С.П. је тренутно у операционој сали и у току је захват, има вишеструке повреде стомака, укључујући и цријева, као и повреде шаке. Тренутно није животно угрожен, но стање је неизвјесно с обзиром на повреде цријева - рекла је за АТВ портпарол требињске болнице Николина Јелић.

Лице које је пуцало је ухапшено, потврђено је за АТВ из Полицијске управе Требиње.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Urke 23.01.2025. 12:57
    Šta je ovom narodu, samo nek je agresivno i nek se zajebano
Повезане вијести
Бака Стана прославила 100. рођендан Бака Стана прославила 100. рођендан
Просјечна плата у септембру 1.557 КМ Просјечна плата у септембру 1.557 КМ
Српска богатија за 39 беба, у Источном Сарајеву рођене три Српска богатија за 39 беба, у Источном Сарајеву рођене три
Најчитаније
  • Паљанка напала полицијског службеника, па ухапшена
    22h 39m
    0
  • Прича о Старој цркви и музеју у Сарајеву (ВИДЕО)
    10m
    0
  • Којић посјетио седмочлану породицу Гранзов
    19h 29m
    0
  • Отровали се родитељи и четворо дјеце
    12h 51m
    0
  • Ања Петровић напустила ПДП
    15h 45m
    2