Пуцњава у Мостару, жена рањена

02.12.2024. 21:49
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Женска особа вечерас је у Мостару тешко рањена, највјероватније, из пиштоља, потврђено је из МУП-а Херцеговачко-неретванског кантона /ХНК/.

- На новој градској магистрали, преко пута мостарске Градске вијећнице, у 18.40 часова дошло је до употребе ватреног оружја, вјероватно пиштоља - изјавио је портпарол МУП-а ХНК Људевит Марић.

Повријеђена особа је колима Хитне помоћи превезена у Центар ургентне медицине Свеучилишне клиничке болнице Мостар и за сада њено здравствено стање није познато.

Према незваничним информацијама, пуцњава се догодила у стану на мостарском Булевару у власништву мушкарца с којим је жена наводно живјела.

На лицу мјеста су полиција и ватрогасци.

Коментари 0
Повезане вијести
Обједињена инфлација у овој години 3,6 одсто, а наредној 3,5 одсто Обједињена инфлација у овој години 3,6 одсто, а наредној 3,5 одсто
Лани увезено мање електричних аутомобила, али далеко више половних Лани увезено мање електричних аутомобила, али далеко више половних
Порасли и штедња и кредити Порасли и штедња и кредити
Најчитаније
  • Срећна православна Нова година!
    14h 36m
    1
  • Васа Чубриловић - академик, младобосанац, научник
    5h 9m
    0
  • У три града Српске живи трећина становништва
    20h 43m
    0
  • Вјеровања везана за православну Нову годину
    16h 12m
    0
  • Планинари "Гласинца" сутра организују забаву на снијегу
    17h 23m
    0