Расписан конкурс за додјелу средстава невладиним организацијама и удружењима грађана

13.07.2021. 18:54
0
ИЗВОР: СРНА

Градска управа Источно Сарајево расписала је јавни конкурс за додјелу средстава невладиним, непрофитним организацијама и удружењима грађана, намијењених за финансирање и суфинансирање пројеката који ће бити реализовани на подручју града, а за ове намјене из буџета је издвојено 28.000 КМ.

Право учешћа на конкурсу имају сва невладина удружења која су регистрована у БиХ, имају сједиште у граду Источно Сарајево и највећи дио својих активности реализују на подручју овог града.

Средствима додијељеним из буџета града могу се финансирати или суфинансирати само они пројекти који се реализују на подручју Источног Сарајева, објављено је на званичној страници Градске управе.

Конкурс је отворен 15 дана од дана објављивања, а заинтересовани на страници града могу преузети пријавни образац.

Коментари 0
Повезане вијести
Источно Сарајево: Нови информациони систем олакшаће наплату боравишне таксе Источно Сарајево: Нови информациони систем олакшаће наплату боравишне таксе
У току хуманитарни базар средњошколаца у Источном Сарајеву (ФОТО) У току хуманитарни базар средњошколаца у Источном Сарајеву (ФОТО)
Почели "Дани Војина Комадине" на Музичкој академији у Источном Сарајеву Почели "Дани Војина Комадине" на Музичкој академији у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Југославија је 1972. због великих богиња вакцинисала 18 милиона људи у неколико седмица
    13h 19m
    6
  • По чему је Романија добила име (ВИДЕО)
    8h 54m
    34
  • Милутин Миланковић, српски научник који је задужио свијет
    21h 32m
    2
  • Позовимо 17046 за Весну Субашић!
    12h 17m
    0
  • Годишњица смрти Хариса Бркића: И даље се не зна ко је убио легендарног кошаркаша Партизана
    21h 33m
    1