Расписана потрага за три лица из Србије у вези са паљевином возила

24.01.2023. 14:42
1
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источно Ново Сарајево су, предузимањем оперативних мјера и радњи, идентификовали три лица која се доводе у везу са извршењем кривичног дјела „Оштећење и одузимање туђе ствари“, а у вези са догађајем који се десио данас око 4.30 часова, када је пријављено да у Улици Јована Дучића гори путнички аутомобил, те да су ватром оштећена још три возила.

- Полицијски службеници су радом на терену дошли до сазнања да се у везу са наведеним дјелом могу довести три лица, Д. J, М. Н. и М. Н, држављани Републике Србије, те је за истима расписана потрага - саопштили су из Полицијске управе Источно Сарајево.

Из ПУ Источно Сарајево наводе да се под надзором Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву предузимају даље мјере и радње са циљем документовања поменутог кривичног дјела.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Кримо-град 24.01.2023. 14:58
    Чуј из Србије?!
    Добро је да нису мигранти, хахаха хахаха!
Повезане вијести
Запаљен аутомобил у Рогатици Запаљен аутомобил у Рогатици
Соколац: Лицу упућене пријетње по живот и нанесене тјелесне повреде Соколац: Лицу упућене пријетње по живот и нанесене тјелесне повреде
Крађа у Источном Старом Граду Крађа у Источном Старом Граду
Најчитаније
  • Да се не заборави: Страдање српског свата на Башчаршији - Дан када је све почело
    15h 16m
    17
  • Свака авлија армија (Други дио)
    15h 46m
    15
  • „Славит' овај дан могу само дебело заостали људи“
    11h 28m
    0
  • Вече са Матијом Бећковићем у Источном Новом Сарајеву
    12h 31m
    0
  • Дан жалости у Српској
    15h 36m
    0