"Размишљамо о увођењу оштријих мјера у неким локалним заједницама"

18.09.2020. 13:57
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Директор Института за јавно здравство Републике Српске Бранислав Зељковић рекао је да се размишља о увођењу оштријих мјера, али само у одређеним локалним заједницама у којима постоји погоршање епидемиолошке ситуације.

Истакао је да је битно да се грађани придржавају мјера које су сада на снази.

- У протеклој седмици смо разговарали са здравственим установама у Републици Српској да се други здравствени прегледи, али и оперативни захвати врате у приближну нормалност - казао је Зељковић.

Коментари 0
Повезане вијести
Прошле године пријављено 110 обољелих од туберкулозе Прошле године пријављено 110 обољелих од туберкулозе
На лијечењу 155 лица са тешком акутном респираторном инфекцијом На лијечењу 155 лица са тешком акутном респираторном инфекцијом
Кад градови пресуше: рјешавање проблема несташице воде Кад градови пресуше: рјешавање проблема несташице воде
Најчитаније
  • Манастир Дужи – граничник између Истока и Запада
    4h 16m
    0
  • Свети владика Николај родитељима: Благодарите Богу који вам је дао децу
    4h 11m
    0
  • У понедјељак представљање нове управе и састанак са хотелијерима
    15h 42m
    5
  • Пале: Смотра четрдесетак олдтајмера привукла велику пажњу посјетилаца
    17h 2m
    1
  • Вечерас концерт Павлине Радовановић у Источној Илиџи
    44m
    0