Рекордан број такмичарa Џију-џицу клуба „Славија“ путује у Бањалуку

27.04.2023. 16:03
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ овог викенда ће учествовати на 15. Међународном турниру „Бања Лука Опен“.

На овом турниру ће учествовати 414 такмичара, у борбама NE WAZI и Дуо систему, из региона Балкана и Европе и ово је до сада највећи број такмичара на овом турниру.

“Славија” овог пута наступа са рекордним бројем такмичара које је делегирала од свог постојања. Боје клуба браниће чак 63 такмичара у свим узрасним категоријама, са четири тренера и Данијелом Блажићем као котиненталним судијом и Тамаром Радошевић као националним судијом.

Из овог клуба су навели да очекују одличне борбе и резултате и да се надају да ће кући поново понијети титулу најуспјешнијег клуба као и претходних година.

Технички организатор турнира је Џију-џицу клуб „Минотаур“ у сарадњи са Џију-џицу савезом Републике Српске.

Коментари 0
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Најчитаније
  • Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“
    13h 49m
    1
  • Земљотрес код Сарајева
    19h 54m
    0
  • Пуцњава на Башчаршији
    7h 30m
    0
  • Још три дана активан број 1416 за лијечење Драгана Мацана
    18h 54m
    0
  • На снагу ступиле измјене Закона: Више дана боловања за родитеље и већа заштита радника
    18h 2m
    1