Република Српска богатија за 30 беба

22.06.2024. 09:33
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 30 беба, 16 дјевојчица и 14 дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

Највише беба, њих девет, рођено је у породилишту у Бањалуци, по пет у Источном Сарајеву и Добоју, по три у Градишци и Приједору, двије у Фочи, а по једна у Зворнику, Бијељини и Невесињу.

У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и три дјечака, у Источном Сарајеву и Добоју по три дјечака и двије дјевојчице, у Градишци и Приједору по два дјечака и једна дјевојчица, у Фочи двије дјевојчице, у Зворнику један дјечак, а у Бијељини и Невесињу по једна дјевојчица.

У породилишту у Требињу није било порода.

Коментари 0
Повезане вијести
Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске Милош Паровић из Невесиња најбољи гуслар Српске
Објављен конкурс за упис ученика у први разред средњих школа у Републици Српској Објављен конкурс за упис ученика у први разред средњих школа у Републици Српској
Влада Републике Српске прихватила задужење од 35,2 милиона евра Влада Републике Српске прихватила задужење од 35,2 милиона евра
Најчитаније
  • Стари Брод – зелена гробница (ВИДЕО)
    19h 50m
    15
  • За повратак тијела преминулог свештеника Богдана Стјепановића у Бијељину потребно 200.000 евра
    1h 17m
    3
  • Византијски цар дозволио градњу Хиландара
    6h 25m
    2
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    6h 17m
    0
  • „Стоматологија Зрнић“ побједик на првом уличном баскету 3×3 у Источној Илиџи
    16h 46m
    1