Рођена 31 беба у Српској

18.10.2025. 09:10
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођена је 31 беба, 15 дјевојчица и 16 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци је рођено 16 беба, у Добоју пет, Бијељини четири, Градишци двије, а у Требињу, Приједору, Источном Сарајеву и Зворнику по једна.

Девет дјевојчица и седам дјечака рођено је у Бањалуци, у Добоју двије дјевојчице и три дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и четири дјечака.

У Градишци су рођени по једна дјевојчица и дјечак, у Источном Сарајеву и Зворнику по једна дјевојчица, а у Требињу и Приједору по један дјечак.

Порода није било у породилиштима у Фочи и Невесињу.

Коментари 0
Повезане вијести
Српска богатија за 17 беба Српска богатија за 17 беба
Наш град богатији за дјечака Наш град богатији за дјечака
До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    18h 19m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    19h 22m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    18h 59m
    0
  • До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
    18h 32m
    0
  • Сутра топло и нестабилно уз локалне пљускове, могућ и град
    19h 54m
    0