Рођено 26 беба у Српској

16.05.2026. 10:14
0
ИЗВОР: katera.news/srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 26 беба.

Срећу и радост у породилишта широм Српске донијело је 11 дјевојчица и 15 дјечака.

Како је речено Срни у породилиштима,највише, дванаесте беба - девет дјечака и три дјевојчице, рођено је у Бањалуци, три дјевојчице и два дјечака у Зворнику, три дјевојчице и дјечак у Бијељини, два дјечака у Градишци, дјевојчица и дјечак у Требињу и једна дјевојчица у Приједору.

Подаци за Добој јутрос нису били доступни, док порода није било у породилиштима у Источном Сарајеву, Фочи и Невесињу.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра до 34 степена Целзијусова Сутра до 34 степена Целзијусова
Данас почиње исплата пензија Данас почиње исплата пензија
Наш град богатији за дјевојчицу Наш град богатији за дјевојчицу
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    10h 21m
    1
  • Највећа казна за саобраћајну несрећу у Српској: Кујовић правоснажно осуђен!
    12h 38m
    7
  • Божовић: СДС је некада водио психијатар, а данас његови пацијенти
    12h 43m
    0
  • Полиција трага за два мушкарца због покушаја убиства на Врацама
    16h 55m
    0
  • Потврђена оптужница због разбојништва у Палама
    13h 8m
    0