Рогатичка екипа „Рајак“ освојила треће мјесто на „Сачијади“ у Владимирцима

04.10.2025. 19:31
0
ИЗВОР: katera.news

У Владимирцима код Шапца данас је одржана традиционална гастрономска манифестација „Сачијада“, једна од најпознатијих те врсте у региону.

Међу бројним учесницима нашла се и екипа „Рајак“ из Рогатице која је у веома јакој конкуренцији освојила треће мјесто.

- Манифестација је организована на врхунском нивоу, уз богат културно-умјетнички програм и изузетно гостопримство домаћина - истакао је члан екипе Жељко Абазовић.

Чланови „Рaјака“ истичу да су веома задовољни учешћем и најављују да ће се радо одазвати позиву и наредне године.

Коментари 0
Повезане вијести
У недјељу "Сачијада" на Сокоцу У недјељу "Сачијада" на Сокоцу
У судару аутобуса и аутомобила повријеђено десеторо дјеце У судару аутобуса и аутомобила повријеђено десеторо дјеце
Међу учесницима Церског марша и грађани Српске Међу учесницима Церског марша и грађани Српске
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    16h 31m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    16h 17m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    17h 38m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    14h 54m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    12h 46m
    0