Rogatička ekipa „Rajak“ osvojila treće mjesto na „Sačijadi“ u Vladimircima

04.10.2025. 19:31
0
IZVOR: katera.news

U Vladimircima kod Šapca danas je održana tradicionalna gastronomska manifestacija „Sačijada“, jedna od najpoznatijih te vrste u regionu.

Među brojnim učesnicima našla se i ekipa „Rajak“ iz Rogatice koja je u veoma jakoj konkurenciji osvojila treće mjesto.

- Manifestacija je organizovana na vrhunskom nivou, uz bogat kulturno-umjetnički program i izuzetno gostoprimstvo domaćina - istakao je član ekipe Željko Abazović.

Članovi „Rajaka“ ističu da su veoma zadovoljni učešćem i najavljuju da će se rado odazvati pozivu i naredne godine.

Komentari 0
Povezane vijesti
U nedjelju "Sačijada" na Sokocu U nedjelju "Sačijada" na Sokocu
U sudaru autobusa i automobila povrijeđeno desetoro djece U sudaru autobusa i automobila povrijeđeno desetoro djece
Među učesnicima Cerskog marša i građani Srpske Među učesnicima Cerskog marša i građani Srpske
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    16h 38m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    16h 24m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    17h 45m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    15h 1m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    12h 53m
    0