Роминг интернет за м:тел кориснике од сада само уз тарифну опцију

02.02.2026. 15:35
0
ИЗВОР: katera.news

Од 1. фебруара 2026. године м:тел је увео унапријеђени начин кориштења мобилног интернета у ромингу за све своје постпејд кориснике, са циљем да им обезбиједи већу сигурност, јаснију контролу потрошње и безбрижно коришћење услуга током путовања.

Шта то значи? Мобилни интернет у ромингу више се не активира аутоматски, већ се користи искључиво уз претходно одабрану Роминг нет тарифну опцију коју корисници могу да активирају путем m:GO и Мој м:тел апликација, на м:тел сајту, или путем сервиса Мој Мени бирањем *100#.

Роминг нет тарифне опције пружају корисницима флексибилност и слободу избора - бира се земља, број дана и количина гигабајта, чиме се у потпуности избјегавају нежељени и непланирани трошкови, а комуникација у ромингу постаје једноставнија, сигурнија и прилагођена потребама сваког корисника.

Наведене измјене не односе се на роминг у земљама Западног Балкана, гдје се пренос мобилних података наставља користити према важећим условима, тј као код куће.

За више информација посјетите мтел.ба, позовите 0800 50 000 или контактирајте свог м:тел представника.

Коментари 0
Повезане вијести
Сав спорт на једном мјесту: Од 1. априла гледајте Евролигу на м:тел-у Сав спорт на једном мјесту: Од 1. априла гледајте Евролигу на м:тел-у
Нови Допуна Старт пакет за безбрижну комуникацију Нови Допуна Старт пакет за безбрижну комуникацију
Нови канали у м:тел ТВ понуди Нови канали у м:тел ТВ понуди
Најчитаније
  • Сарајевско насеље Грбавица вољом политике остало без Срба
    14h 22m
    5
  • Црква у Хаџићима страдала и дизала се са вјерујућим народом
    6h 12m
    8
  • Како је Бил Клинтон 1999. године „најавио“ „милосрдног анђела“
    14h 22m
    67
  • Дизел сљедеће седмице 3,80 КМ, бензин 3 КМ?
    11h 8m
    0
  • "Дом за старија лица Хан Пијесак" званично почиње са радом 1. априла
    13h 58m
    0