Рукометаши "Гласинца" убједљиви против брчанског "Перихела"

29.09.2021. 20:56
0
ИЗВОР: sportdc.net

Рукометаши Гласинца побиједили су ОРК Перихел из Брчког са убједљивих 35:23, у утакмици првог кола м:тел Друге лиге Републике Српске, група „исток“.

Све је било јасно послије првог полувремена у којем су Сокочани водили са 14:8, те се само постављало питање са колико ће разлике на крају славити.

Домаће је до тријумфа предводио сјајни Ђорђе Радовић који је постигао чак 14 голова.

У пораженом саставу из Брчког издвојили су се Алексеј Стјепановић и Борис Марјановић који су сусрет завршили са по шест постигнутих погодака. 

Коментари 0
Повезане вијести
Сабор "Пјевај, Романијо" окупио учеснике из Српске, Србије и Црне Горе Сабор "Пјевај, Романијо" окупио учеснике из Српске, Србије и Црне Горе
Сјећање на Милана, Велемира, Драгомира и Славенка – несреће ударају као гром Сјећање на Милана, Велемира, Драгомира и Славенка – несреће ударају као гром
Лука Кезуновић ученик генерације СШЦ ,,Василије Острошки“ Соколац Лука Кезуновић ученик генерације СШЦ ,,Василије Острошки“ Соколац
Најчитаније
  • Хуманитарна организација „Срби за Србе“ код породице Данојлић са Пала
    17h 30m
    1
  • Указ о начину поздрављања 1884: По српском обичају сваки Србин…
    7h 22m
    0
  • Замјена електронских здравствених картица више неће бити бесплатна
    4h 2m
    0
  • Дух Хиландара у Источној Илиџи - Отворена изложба фотографија „Оком камере хиландарског монаха“ (ФОТО)
    18h 46m
    0
  • Нема правде за српске жртве масакра у Ледићима
    5h 24m
    0