Сарајево: Заражено још 35 лица, опоравило се 67

25.08.2020. 10:38
0
ИЗВОР: СРНА

У Кантону Сарајево на вирус корона у протекла 24 часа тестирано је 310 узорака, а зараза је потврђена код 35 лица, подаци су кантоналног Завода за јавно здравство.

Ријеч је о узорцима који су прикупљани од 21. до 24. августа.

У данашњем извјештају наведено је да се током јучерашњег дана од вируса корона опоравило 67 заражених, док је једно лице преминуло.

На Клиничком центру Универзитета у Сарајеву хоспитализовано је 49 лица, од којих је двоје на респиратору.

У посљедња 24 сата из изолаторијума је отпуштено осам пацијената.

Број активних случајева у Кантону Сарајево је 565, док је 1.086 особа у изолацији.

Од 30. јануара до 25. августа вирусом корона заражено је укупно 3.719 лица, опорављених је 3.089, а преминулих 65.

Коментари 0
Повезане вијести
Премијер поднио оставку, пала Влада Кантона Сарајева Премијер поднио оставку, пала Влада Кантона Сарајева
Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Проглашен крај епидемије морбила Проглашен крај епидемије морбила
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    20h 22m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    6h 13m
    0
  • Душан Пурић, заборављени херој са Мачковог камена
    23h 25m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    7h 56m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    9h 10m
    0