Сестре Лана и Марија донирале косу родитељској кући “Искра”

14.10.2023. 11:58
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Оне имају шест и дест година. Мало година, али велика срца.

Оне су сестре Лана и Марија Станишић које су одлучиле да своју косу донирају родитељској кући “Искра”, пише АТВ.

Дјевојчице су саме дошле на ову идеју. Прво старија сестра Лана, а затим је и Марија пратила њен примјер.

Мајци Сањи остало је само да пронађе контакт фризера и ове племените дјевојчице одведе да им направи нове фризуре.

Косу су скратиле код Игора Икаловића који већ годинама сарађује са “Искром”. Шишање је у оваквим ситуацијама у његовом салону је бесплатно.

Коса је стигла у родитељску кућу. Одатле ће бити послата у власуљарницу и од ње се израдити перика која ће сигурно измамити један велики осмијех на лицу.

Што се тиче косе коју неко жели да донира, она не смије бити фарбана. Када се неко одлучи на донацију потребно је одсјећи најмање 25 до 30 центиметара.

Старосна група за овакав чин не постоји. Донатор може бити свако са здравом и његованом косом.

Коментари 0
Повезане вијести
Даница и Аница Ремовић из Пала донирале косу у хуманитарне сврхе Даница и Аница Ремовић из Пала донирале косу у хуманитарне сврхе
Дванаестогодишња Марија Косорић из Источног Новог Сарајева донирала косу обољелој дјеци Дванаестогодишња Марија Косорић из Источног Новог Сарајева донирала косу обољелој дјеци
Родитељска кућа "Искра" као заклон и снага Родитељска кућа "Искра" као заклон и снага
Најчитаније
  • “Бранићу Србију и када будем била мртва!” – Ријечи српске хероине која је бранила своју отаџбину 1999.
    23h 0m
    0
  • Крађа у Сокоцу, отуђен новац
    5h 12m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Лице лишено слободе због дроге
    5h 30m
    0
  • Полиција МУП-а Кантона Сарајево легитимисала ходочаснике из Источног Сарајева
    3h 1m
    0
  • Лажни љекари оштетили више људи за 25.000 евра
    20h 27m
    0