Силовао старицу у Бањалуци

27.09.2019. 12:03
0
ИЗВОР: Срна

Поступајући тужилац бањалучког Окружног јавног тужилаштва предложио је данас Окружном суду да Алему Делићу /20/ из Травника буде одређен притвор због основане сумње да је починио кривично дјело силовање.

Осумњичени је у Бањалуци силовао шездесетседмогодишњакињу.

Тужилац је предложио одређивање мјере притвора због основане бојазни да би осумњичени боравком на слободи могао ометати кривични поступак утицајем на свједоке, те због постојања нарочитих околности које оправдавају бојазан да ће осумњичени поновити кривично дјело, саопштено је из Окружног јавног тужилаштва Бањалука.

О приједлогу за одређивање мјере притвора одлучиће судија за претходни поступак бањалучког Окружног суда.

Коментари 0
Повезане вијести
Паљанин лишен слободе због изазивања опште опасности и оштећења возила Паљанин лишен слободе због изазивања опште опасности и оштећења возила
Противдиверзиони прегледи обављени у више од 330 школских објеката Противдиверзиони прегледи обављени у више од 330 школских објеката
Обијена кућа породице Гачић код Косова Поља Обијена кућа породице Гачић код Косова Поља
Најчитаније
  • Годишњица усташког злочина у селу Газиводе код Подграба (ФОТО)
    9h 50m
    5
  • Вукадин: Ефикасном интервенцијом угашен пожар на кући у насељу Врањеш
    16h 3m
    0
  • Војвода Петар Бојовић – јунак и страдалник
    15h 23m
    0
  • У УКЦ-у Републике Српске изведена лапароскопска операција карцинома ректума
    15h 16m
    3
  • Преминула пјевачица Благица Бети Ђорђевић
    15h 2m
    0