Школа скијања на Јахорини од 13. до 18. јануара

08.01.2020. 12:21
0
ИЗВОР: СРНА

Школа спорта "Први спортски кораци" из Пала организоваће од 13. до 18. јануара на Јахорини школу скијања за дјецу, рекао је Срни инструктор Владан Kороман.

-Школа скијања коштаће 150 KМ, а у цијену су урачунати трошкови превоза, ски-паса и инструкције - навео је Kороман.

Kороман је подсјетио да је ово осма сезона у којој организују школу скијања, а од броја пријављених зависи колико ће инструктура бити ангажовано.

-Kурс траје шест дана и намијењен је и почетницима, али и за напредне скијаше, малишане. Полазници школе на снијегу ће проводити три часа - рекао је Kороман.

Он је појаснио да инструктори настоје да дјеца током тог кратког периода стекну основна знања и савладају технику скијања.

Заинтересовани више информација могу пронаћи на "Фејсбук" страници "Првих спортских корака", а пријаве за школу скијања трају до петка, 10. јануара.

Коментари 0
Повезане вијести
Јахорина довела новог Американца Јахорина довела новог Американца
Најскупљи стан у Српској купљен на Јахорини Најскупљи стан у Српској купљен на Јахорини
Тешко повријеђен возач „квада“ након слијетања с пута на Јахорини Тешко повријеђен возач „квада“ након слијетања с пута на Јахорини
Најчитаније
  • Ђак првак: Дочекајте спремни први дан школе
    11h 16m
    1
  • Молебан за почетак нове школске године у манастиру у Тилави
    21h 14m
    0
  • Божовић: Народ који не сачува своју културу изгубиће и свој идентитет
    16h 56m
    0
  • Од сутра могућа промјена породичног љекара без навођења разлога
    17h 47m
    0
  • Будва: У дискотеци се срушио лед екран, једна особа повријеђена (ВИДЕО)
    20h 21m
    0