„Славији“ 18 медаља у Будви

09.06.2025. 19:00
0
ИЗВОР: katera.news

Протеклог викенда такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ наступали су на традиционалном међународном такмичењу у Будви.

Они су се са такмичења, које је у организацији Џију-џицу клуба „Будва“ и Џију-џицу савеза Цене Горе окупило око 350 такмичара из четири државе, вратили са 18 медаља.

По једну златну медаљу освојили су Иван Карабатак, Ања Станишић и Кристијан Петровић, док су по двије припале Филипу Шантићу и Вери Тадић.

Душан Шантић и Алексеј Илић Алексеј освојили су по златну и сребрну медаљу, док се Славен Лужајић, уз златну, окитио и бронзаном медаљом.

Сребро је припало Луко Тадићу, Даници Смарџији и Наташи Баљак, док су бронзе освојили Димитрије Иконић и Лазар Капетина.

- Свој допринос одржавању такмичења дали су и националне судије Ирис Гојмерац и Лука Бојанић, те континенталне судије Лазар Матић и Данијел Блажић.  Екипу су као тренери предводили Давор Бујак и Данијел Дамјановић – поручили су из клуба.

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 57 медаља и пехар у Бањој Луци Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 57 медаља и пехар у Бањој Луци
Ања Ждрале освојила бронзану медаљу на Европском првенству на Криту Ања Ждрале освојила бронзану медаљу на Европском првенству на Криту
Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 68 медаља Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ освојили 68 медаља
Најчитаније
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    6h 31m
    2
  • Други напад на Илиџу не смије бити заборављен
    16h 45m
    0
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    17h 0m
    0
  • Одржан тематски састанак „Свака заједница по једно рјешење за живот без насиља”
    11h 3m
    0
  • Подршка Блануши да се око СДС-а окупе све странке које су против режима
    6h 59m
    1