„Славији“ шест медаља на првенству Републике Српске за дјецу

18.03.2024. 21:16
0
ИЗВОР: sportdc.net

Карате клуб Славија освојио је шест медаља на, овог викенда одржаном, првенству Републике Српске за дјецу од осам до четрнаест година.

Прваци Републике Српске су постали Нина Лаловић (кате, до 13 година), Лана Дамјановић (У13, -49кг), те Донка Марковић (У11, -36кг).

Бронзе су освојили Вељко Мијановић (У10, -30кг), Александар Новаковић (У10, -30кг), те Горица Тешановић (У12, +50кг).

Технички организато првенства је био Карате клуб Синђелић из Бањалуке, а на њему је наступило 46 клубова и 570 такмичара.