Сокочанин ухапшен због изазивања опште опасности

16.11.2022. 13:48
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Соколац јуче су лишили слободе лице из Сокоца, због основа сумње да је починио кривично дјело „Изазивање опште опасности“ и „Недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја“.

- Лице иницијала Г.Ч. се сумњичи да је истог дана у мјесту Дикаљи у Сокоцу пуцао из ватреног оружја – саопштили су из ПУ Источно Сарајево.

Из ПУ Источно Сарајево додају да је о свему обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, те да ће, након документовања предмета, тужилаштву против осумњиченог бити достављен извјештај о почињеним кривичним дјелима.

Коментари 0
Повезане вијести
"Никољданске свечаности" од 17. до 23. децембра у Сокоцу "Никољданске свечаности" од 17. до 23. децембра у Сокоцу
Едукативнo предавањe за основце у Источном Сарајеву поводом кампање „Славимо одговорно“ Едукативнo предавањe за основце у Источном Сарајеву поводом кампање „Славимо одговорно“
Соколац: Инклузивна радионица за дјецу 16. децембра Соколац: Инклузивна радионица за дјецу 16. децембра
Најчитаније
  • Ово мора да зна сваки Србин који слави Светог Николу
    10h 34m
    0
  • Светосавске литије у Сарајеву (ФОТО)
    12h 44m
    0
  • Манастир Тврдош - најстарији херцеговачки манастир (ВИДЕО)
    12h 31m
    27
  • Бацајте кексиће, пси се плаше петарди
    1h 59m
    29
  • На данашњи дан 1995. године у Паризу потписан Дејтонски споразум
    12h 43m
    3