Сокочанин ухапшен због убиства у покушају

20.03.2023. 10:13
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Соколац лишили су слободе лице иницијала Ж.М. из Сокоца, због основа сумње да је починио кривично дјело „Убиство“, у вези са чланом 22. Кривичног закона Републике Српске „Покушај“.

Лице Ж.М. се сумњичи да је 17. 3. 2023. године у мјесту Ћаварине, општина Соколац, испалио више хитаца из ватреног оружја у правцу лица из Сокоца.

Осумњичени Ж.М. је уз Извјештај о почињеном кривичном дјелу предат тужиоцу Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево на даље поступање.

Коментари 0
Повезане вијести
Соколац: Наложени бадњаци у свим храмовима Соколац: Наложени бадњаци у свим храмовима
Михајло Трифуновић са Сокоца прворођена беба у 2026. години у Универзитетској болници Фоча Михајло Трифуновић са Сокоца прворођена беба у 2026. години у Универзитетској болници Фоча
Пронађено беживотно тијело мушкарца на подручју општине Пале Пронађено беживотно тијело мушкарца на подручју општине Пале
Најчитаније
  • Пале: Благо изливање ријеке Праче, пут Подграб-Јахорина непроходан
    22h 46m
    1
  • Српско Сарајево - Бадњи дан ратне 1994. године
    2m
    2
  • Обичаји слављења Божића опстали вијековима
    12m
    26
  • Ванредна ситуација у Фочи, затражено да ХЕ на Пиви хитно угаси агрегате
    20h 49m
    5
  • Мали Зејтинлик на Дан републике (из рукописа)
    12m
    0