Sokočanin uhapšen zbog ubistva u pokušaju

20.03.2023. 10:13
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Sokolac lišili su slobode lice inicijala Ž.M. iz Sokoca, zbog osnova sumnje da je počinio krivično djelo „Ubistvo“, u vezi sa članom 22. Krivičnog zakona Republike Srpske „Pokušaj“.

Lice Ž.M. se sumnjiči da je 17. 3. 2023. godine u mjestu Ćavarine, opština Sokolac, ispalio više hitaca iz vatrenog oružja u pravcu lica iz Sokoca.

Osumnjičeni Ž.M. je uz Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu predat tužiocu Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo na dalje postupanje.

Komentari 0
Povezane vijesti
Obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije 16. juna Obilježavanje Dana odbrane Sarajevsko-romanijske regije 16. juna
Na Sokocu pronađena puška Na Sokocu pronađena puška
U saobraćajnoj nezgodi u Palama teško povrijeđen pješak U saobraćajnoj nezgodi u Palama teško povrijeđen pješak
Najčitanije
  • Pivska krvava bajka: Jedan od najsvirepijih zločina Drugog svjetskog rata
    21h 11m
    1
  • Svetu Goru pogodio snažan zemljotres!
    12h 0m
    0
  • Sutra slava manastira Svete Trojice u Ozerkovićima u nedjelju
    21h 31m
    0
  • Albanija provocira Srbe: Pogledajte šta su napravili sa srpskom zastavom (FOTO)
    11h 24m
    1
  • Na vožnji "Romanija zove" 120 biciklista
    16h 10m
    1