"Соколови" гостују "Подрињу" у Јањи

29.10.2021. 20:39
0
ИЗВОР: Катера

Фудбалери "Славије" из Источног Сарајева у оквиру 12. кола Прве лиге Републике Српске гостују екипи "Подриња" у Јањи, гдје их очекује тежак меч.

Тим из Јање се налази на дну табеле, са седам бодова и очајнички жели побједу против "Славије" на домаћем терену.

Тренер "Славије" Бојан Регоје каже за портал "SportDC" да је "Подрињу" побједа велики императив, те али да његов тим иде у Јању по нова три бода и могућност поправљања "слике" са гостовања.

Регоје каже да је "Славија" од почетка сезоне остварила једну побједу и један реми на гостовању у шест одиграних мечева ван Источног Сарајева.

Он истиче да то није "права слика" "Славије" и да је одлазак у Јању добра прилика да се поправи то стање.

Регоје неће у овом мечу моћи рачунати на двојицу стандардних играча, браћу Николу и Дејана Бјелоша, који имају по три жута картона и суспендовани су за предстојећи меч против "Подриња".

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра почиње фестивал хармонике „Акордеон арт плус“ у Источном Сарајеву Сутра почиње фестивал хармонике „Акордеон арт плус“ у Источном Сарајеву
Потписан Меморандум о документовању страдања Срба у Источном Сарајеву Потписан Меморандум о документовању страдања Срба у Источном Сарајеву
Спортско-риболовно друштво „Жељезница“ из Источног Сарајева организује школу риболова Спортско-риболовно друштво „Жељезница“ из Источног Сарајева организује школу риболова
Најчитаније
  • Апел посјетиоцима да на високим стијенама бораве у пратњи лиценцираних водича
    22h 33m
    2
  • Вечерас промоција књиге „Увијек први“ у Културном центру Пале
    10h 0m
    0
  • Предавање Мухарема Баздуља сутра у Галерији „Жарко Видовић“
    7h 5m
    0
  • Данас потписивање Меморандума о документовању страдања Срба у Источном Сарајеву
    9h 54m
    1
  • Фестивал гуслара Републике Српске 29. и 30. маја у Палама
    8h 22m
    0