"Sokolovi" gostuju "Podrinju" u Janji

29.10.2021. 20:39
0
IZVOR: Katera

Fudbaleri "Slavije" iz Istočnog Sarajeva u okviru 12. kola Prve lige Republike Srpske gostuju ekipi "Podrinja" u Janji, gdje ih očekuje težak meč.

Tim iz Janje se nalazi na dnu tabele, sa sedam bodova i očajnički želi pobjedu protiv "Slavije" na domaćem terenu.

Trener "Slavije" Bojan Regoje kaže za portal "SportDC" da je "Podrinju" pobjeda veliki imperativ, te ali da njegov tim ide u Janju po nova tri boda i mogućnost popravljanja "slike" sa gostovanja.

Regoje kaže da je "Slavija" od početka sezone ostvarila jednu pobjedu i jedan remi na gostovanju u šest odigranih mečeva van Istočnog Sarajeva.

On ističe da to nije "prava slika" "Slavije" i da je odlazak u Janju dobra prilika da se popravi to stanje.

Regoje neće u ovom meču moći računati na dvojicu standardnih igrača, braću Nikolu i Dejana Bjeloša, koji imaju po tri žuta kartona i suspendovani su za predstojeći meč protiv "Podrinja".

Komentari 0
Povezane vijesti
U Istočnom Sarajevu povećan rizik od požara, apel građanima da budu oprezni U Istočnom Sarajevu povećan rizik od požara, apel građanima da budu oprezni
Birač i Podrinje: Zločin bez milosti i kazne Birač i Podrinje: Zločin bez milosti i kazne
Lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Palama predat tužiocu OJT Istočno Sarajevo Lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Palama predat tužiocu OJT Istočno Sarajevo
Najčitanije
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    22h 39m
    0
  • Romanijska Lazarica – prava nebesnica
    3h 51m
    0
  • Masovni otkaz ljekara u FBiH
    3h 20m
    0
  • Kako se potonji kralj Srbije našao u ustaničkom vrtlogu po Hercegovini i Bosni
    4h 51m
    6
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    4h 13m
    0