„Спартанци“ најбољи на Међународном меморијалном турниру "Рајко Кушић" у Палама

10.09.2023. 19:32
0
ИЗВОР: katera.news

У спортској дворани "Пеки" у Палама одржан је 28. Међународни меморијални турнир "Рајко Кушић" на којем је учествовало око 350 такмичара из домаћих клубова из БиХ као и из Црне Горе.

Такмичари „Спарте“ су на овом такмичењу били успјешни и други дио сезоне почели одлично!

Освојили су укупно 22 медаље, од тога девет златних , шест сребрних и седам бронзаних.

Златне медаље освојили су Жељко Лучић, Јаков Глоговац, Јован Кезуновић, Лука Ковач, Владимир Ивановић, Михајло Панџић, Марија Мичић, Анђела Поповић и Николина Панџић.

Сребро су освојили Катарина Кошарац, Марко Лучић, Матија Сикима, Лука Минић, Никша Шкрба и Милан Мијовић, док су бронзани били Жељана Међо, Петар Милошевић, Новак Јањић, Лазар Лучић, Ђорђе Лучић, Лазар Лаловић и Немања Елез.

У  укупном пласману свих клубова и узрасних категорија Џудо клуб "Спарта" из Источне Илиџе проглашен је најбољом екипом!

Екипу је водио тренер Горан Мијановић.

Коментари 0
Повезане вијести
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“ Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“
Дјечаци „Спарте“ у узрастима У10 и У12 најбољи у Бањалуци Дјечаци „Спарте“ у узрастима У10 и У12 најбољи у Бањалуци
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    2h 57m
    35
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    17h 54m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    1h 37m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    18h 19m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    22h 12m
    0