„Spartanci“ najbolji na Međunarodnom memorijalnom turniru "Rajko Kušić" u Palama

10.09.2023. 19:32
0

U sportskoj dvorani "Peki" u Palama održan je 28. Međunarodni memorijalni turnir "Rajko Kušić" na kojem je učestvovalo oko 350 takmičara iz domaćih klubova iz BiH kao i iz Crne Gore.

Takmičari „Sparte“ su na ovom takmičenju bili uspješni i drugi dio sezone počeli odlično!

Osvojili su ukupno 22 medalje, od toga devet zlatnih , šest srebrnih i sedam bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su Željko Lučić, Jakov Glogovac, Jovan Kezunović, Luka Kovač, Vladimir Ivanović, Mihajlo Pandžić, Marija Mičić, Anđela Popović i Nikolina Pandžić.

Srebro su osvojili Katarina Košarac, Marko Lučić, Matija Sikima, Luka Minić, Nikša Škrba i Milan Mijović, dok su bronzani bili Željana Međo, Petar Milošević, Novak Janjić, Lazar Lučić, Đorđe Lučić, Lazar Lalović i Nemanja Elez.

U  ukupnom plasmanu svih klubova i uzrasnih kategorija Džudo klub "Sparta" iz Istočne Ilidže proglašen je najboljom ekipom!