Спријечено кријумчарење 56 миграната у Рудом

04.09.2024. 14:18
0
ИЗВОР: rtrs.tv

Гранична полиција БиХ рано јутрос је у мјесту Рудо, општина Вишеград, спријечила кријумчарење 56 особа афроазијског поријекла, а возач теретног возила је ухапшен.

Мигранти су откривени приликом контроле теретног возила којим је управљао држављанин БиХ чији су иницијали Г.С, саопштено је из Граничне полиције БиХ.

Због сумње да је почињено кривично дјело кријумчарење људи, о догађају је обавијештено Тужилаштво БиХ које је наредило да возач буде лишен слободе и саслушан у својству осумњиченог.

Кријумчарени мигранти ће током дана бити предати припадницима Службе за послове са странцима на даље поступање.

Коментари 0
Повезане вијести
Јовањдан 1993. године у Рудом Јовањдан 1993. године у Рудом
Борбе код Вишеграда и Рудог 1993. године Борбе код Вишеграда и Рудог 1993. године
У Рудом почиње да се гради магистрални пут који ће повезати Републику Српску и Србију У Рудом почиње да се гради магистрални пут који ће повезати Републику Српску и Србију
Најчитаније
  • “Бранићу Србију и када будем била мртва!” – Ријечи српске хероине која је бранила своју отаџбину 1999.
    19h 57m
    0
  • Сахрана Бобана Кустурића сутра у Бањалуци
    22h 22m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Лице лишено слободе због дроге
    2h 27m
    0
  • Крађа у Сокоцу, отуђен новац
    2h 9m
    0
  • Лажни љекари оштетили више људи за 25.000 евра
    17h 24m
    0