Србија послије драме се пласирала у четвртину финала Европског првенства

12.09.2021. 23:28
0
ИЗВОР: Катера

Одбојкаши Србије након драматичне утакмице против Турске пласирали су се у четвртину финала Европског првенства.

Србија је након пет сетова избацила Турску резултатом 3:2 (25:18, 22:25, 22:25, 25:23, 15:12), те након вођства Турске након трећег сета резултатом 1:2 успјела да покаже карактер и врати се у меч, те преокрене резултат и побиједи у овом дуелу.

Савршено су почели меч, али су у наставку препустили контролу игре противницима и жестоко закомпликовали посао на терену.

Међутим, све се добро на крају завршило за "орлове", те ће тим Слободана Ковача у четвртини финала Европског првенства играти против селекције Холандије, која је у осмини финала избацила селекцију Португалије.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Одбојкашице Србије у сриједу са Чешком за полуфинале Европског првенства Одбојкашице Србије у сриједу са Чешком за полуфинале Европског првенства
Србија без медаље на ЕП, бронза домаћој Пољској Србија без медаље на ЕП, бронза домаћој Пољској
Одбојкаши Србије вечерас против Италије за финале Европског првенства Одбојкаши Србије вечерас против Италије за финале Европског првенства
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    19h 50m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    21h 7m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    21h 28m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    19h 12m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    11h 38m
    0